461 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 790650 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Scirocco, Octavia, Q5, Golf, Q3, Toledo, Yeti, Eos, A8, Transporter, Tiguan, Alhambra, Jetta, A3, A6, A5, Beetle, A4, Passat, Altea, Superb, Leon, TT |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |