480 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 897690 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Scirocco, Octavia, Polo, Fabia, Q5, A1, Golf, Q3, Roomster, Toledo, Yeti, Eos, Transporter, Tiguan, Alhambra, Jetta, A3, A6, Touran, A5, Beetle, Caddy, A4, Crafter, Passat, Altea, Superb, Ibiza, Leon, TT, Rapid |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |