241 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016924B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Octavia, Polo, Ibiza, Caddy, Golf, Leon, Toledo, Bora, A3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |