292 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015555B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Cadillac, Audi, Volkswagen, Skoda, Fiat, Toyota, Seat |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Cordoba, Octavia, Polo, Fabia, Golf, A1, Q3, Roomster, Bora, Toledo, Yeti, Corolla, Eos, Jetta, A3, Touran, Beetle, Lupo, Caddy, Taunus, Expert, Passat, New Beetle, Altea, Superb, Ibiza, Leon, TT, Rapid |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |