351 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01031878B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Scirocco, Cordoba, Octavia, Polo, Fabia, Golf, A1, Q3, Roomster, Bora, Toledo, Yeti, Fox, Eos, Transporter, Tiguan, Alhambra, Jetta, A3, Touran, Beetle, Lupo, Caddy, Passat, New Beetle, Altea, Superb, Ibiza, Leon, TT, Rapid |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |