| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | F87856 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Yeti, Octavia, Beetle, Caddy, Superb, Jetta |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |