| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | DESB5775 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 39.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti, Rezzo, Gentra, Nubira |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |