| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 887611 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 76.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 42.1 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, H-1 / Starex, L400, Delica, H-1 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |