| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG08028 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, H-1 / Starex, H100, H-1 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |