| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 847612 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 10.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, 400, 45 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |