| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 50600011 |
| Виробник | Swag |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Puma |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |