| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FDSB4509 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Діаметр зовнішній | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |