| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30790024 |
| Виробник | Swag |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Derby, Polo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |