506 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863719 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Yeti, A1, Leon, Toledo, Octavia, Beetle, A3, Eos, Altea, Superb, TT, Golf, Jetta, Touran, Scirocco, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |