896 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863313 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.6 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |