| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805310 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 69.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Express, Kangoo, Dokker |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |