| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 809304 |
| Виробник | Sidem |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 10.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Tigra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |