336 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80941133 |
| Виробник | Swag |
| Довжина | 49.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 36.3 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer, ASX, 4007, Eclipse Cross, Outlander, 4008, C-Crosser |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |