704 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | F86696 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Висота | 75.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 77 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, Lancer, Carisma |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |