| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 850709 |
| Виробник | Sidem |
| Діаметр внутрішній | 16.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |