| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10947676 |
| Виробник | Swag |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, Vito, Viewt |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |