| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14070800 |
| Виробник | AJUSA |
| Довжина | 435 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, Logo, HR-V |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Товщина | 14 мм |