1 333 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10070330 |
| Виробник | AJUSA |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр | 92.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Porter, H 1, L 300, L200, Pajero, Galloper, Terracan, H-1 / Starex, L400, H100 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 1.6 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |