743 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10078600 |
| Виробник | AJUSA |
| Довжина | 360 мм |
| Діаметр | 76.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Proton, Hyundai, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Pony / Excel, Lancer, Colt, Lantra, Persona 300, Pony, S Coupe |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 1.4 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |