3 460 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 428440 |
| Виробник | ELRING |
| Діаметр | 84.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 0.72 мм |
| Проекція поршня до | 0.83 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 3, 7-Series, #3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 1.45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |