1 852 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 123992 |
| Виробник | ELRING |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza, Toledo, Leon, Bora, A3, Polo, Octavia, Golf, Fabia, Caddy, New Beetle |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |