1 361 ₴
1 292,95 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1155231049 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 59 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50.5 мм |
| Діаметр барабана | 240 мм |
| Діаметр отвору маточини | 65 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Polo, Lupo, Ibiza, Cordoba |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |