1 491 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1863869005 |
| Виробник | SACHS |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |