544 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J4710503 |
| Виробник | Nipparts |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Pony / Excel, Pony, Lantra, Accent, Elantra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 18.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |