494 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J4700504 |
| Виробник | Nipparts |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz, Coupe, i20, Lantra, Picanto, Accent i25, Accent, Rio, Elantra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |