| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 922697 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |