| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA6529 |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Transit Tourneo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |