| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 302164 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Внутрішній діаметр | 44.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Transit Tourneo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 30.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |