4 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43004412 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Довжина ядра радіатора | 657 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Renault Megane |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина ядра радіатора | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |