3 341 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82002188 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 635 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |