3 223 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58274 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 499 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Fusion |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 348 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |