3 608 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 69235 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Довжина ядра радіатора | 352 мм |
| Конструктивні особливості | Без розширювального бачка |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 544 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |