4 193 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDA2425 |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Land Rover, Volvo |
| Сумісність з моделлю | V70, S60, S80, XC60, Freelander, Mondeo, S-Max, C-Max, Range Rover Evoque, V60, XC70, Focus, Galaxy, Discovery Sport, V40 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |