2 462 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 509522 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Galaxy, Sharan, Alhambra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |