8 271 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53005 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 528 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |