3 169 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53024A |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 649 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Roomster, Rapid, Toledo, A1, Fabia, Polo, Ibiza |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 342 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |