5 823 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 731757 |
| Виробник | Valeo |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Конструктивні особливості | Без регулятора охолоджуючої рідини |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з масляним радіатором |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Superb, A6, A4, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 412 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |