3 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 509505 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 317 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |