1 890 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 509501 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Scirocco, Toledo, Golf, Caddy, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |