1 781 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58002152 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Golf, Bora, Octavia, Leon |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |