4 273 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53139 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 652 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, A3, Golf, Beetle, Touran, Yeti, Octavia, Caddy |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |