3 092 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54501 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Delta, Tempra, 155, Dedra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |