3 931 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40002314 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Expert, Ulysse, C8, Jumpy, 807, Scudo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |