5 051 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63621A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Lancia, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Expert, Ulysse, C8, Jumpy, 807, Scudo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 549 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |