3 051 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55340 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Grande Punto, Punto, Fiorino |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |